Postavte si dom svojpomocne alebo v spolupráci s nami!

Pre šikovných a zručných, ktorí majú dostatok času, ponúkame príležitosť postaviť si dom na svojom pozemku svojpomocne.

Nemáte čas a dostatočné zručnosti na realizáciu domu svojpomocne? Nevadí, obráťte sa na niektorú zo stavebných firiem, ktorá vám so stavbou vášho domu pomôže.

V prípade, že túžite bývať v drevodome, ponúkame vám ideálne riešenie priamo od developera projektu. Pridajte sa do veľkej rodiny spokojných a nadšených majiteľov drevodomov od spoločnosti ZRUBY Rajec.

masivny zrub gulatinaMasívny zrub

Stavba z masívneho smrekového slovenského dreva stredového priemeru 300 až 500 mm. Prevedenie buď vo forme stavby z guľatiny alebo tradičnej slovenskej drevenice.

 

 

lepeny hranolLepený hranol

Exkluzívny skelet tvorený lepenými hranolmi z dreva sibírskeho cedra. Drevo pre tento typ domu je dovážané priamo z ruských lesov.

 

 

montovana drevenicaMontovaná drevenica

Skelet pozostáva buď z masívnych, lepených alebo BSH hranolov a steny tvorí sendvičová konštrukcia so zateplením podľa výberu. Typ opláštenia sendvičových stien je na voľbe zákazníka od klasickej perodrážky až po omietnuté OSB dosky.

 

 

murovany tehlovy domMurovaný dom

Klasický zateplený tehlový dom. Farba omietky na fasáde musí spĺňať normatív určený územným plánom lokality.


V prípade, že vás neoslovili typické domy, obráťte sa na developera s vlastnou požiadavkou. Tím skúsených projektantov a architektov vám navrhne typ stavby presne podľa vašich požiadaviek.
Pri návrhu vášho nového domu nezabudnite na fakt, že v danej zóne je dôležité dodržiavať platný regulatív na výstavbu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.byvanienadkastielom.sk/domy/#sigProIde04bb19218